рішення 71 позачергової сесії

СІМДЕСЯТ ПЕРША ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

12 червня 2020 року                                                                        №1

Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

Керуючись п.34 ч.1 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 83, 122, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, Законами України «Про оренду землі», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», на підставі документації, підготовленої до земельних торгів, за погодженням постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров´я, соціального захисту, житлово – комунального господарства та земельних відносин з метою підготовки лотів до проведення земельних торгів, сесія Степненської сільської ради,

1. Затвердити перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Степненської сільської ради, Запорізького   району, Запорізької області, права оренди на які підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону, стартову ціну лоту в розмірі річної орендної плати, крок торгів, розмір гарантійного внеску, умови продажу лоту на земельних торгах та умови оренди земельних ділянок, зазначених у Додатку № 1 до даного рішення.

2. Провести земельні торги з продажу права оренди на земельні ділянки, зазначені у Додатку 1 до цього рішення, відповідно до норм Земельного кодексу України та Закону України «Про оренду землі». За результатами торгів надати переможцю торгів земельну ділянку в оренду на умовах, визначених в договорі оренди землі.

3.Доручити виконавцю торгів – ДП «Запорізький Інституту землеустрою», провести земельні торги не раніше 30 днів та не пізніше 90 днів після оприлюднення оголошення про проведення торгів в приміщенні ДП «Запорізький інститут землеустрою» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Українська, 50. Дату та час проведення торгів Виконавець визначає самостійно.

4. Затвердити стартову ціну лота, строк оренди та умови продажу права оренди на земельні ділянки, згідно додатку 1, відповідно до діючого законодавства, та встановивши наступне:

4.1. Стартова ціна лоту з продажу права оренди на земельну ділянку дорівнює розміру річної орендної плати – 10 % від розміру нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

4.2. Строк оренди – 7 років.

4.3. Гарантійний внесок становить 30% від стартової ціни продажу лоту.

4.4. Крок земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди на земельні ділянки становить 0,5% від стартової ціни лоту.

5. Сільському голові:

5.1 укласти з виконавцем земельних торгів – Державним підприємством «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» договір про підготовку та проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки на земельних торгах у формі аукціону;

5.2 в день проведення земельних торгів підписати протокол торгів та укласти з переможцем аукціону договір оренди землі.

6. Встановити, що витрати (видатки), здійснені виконавцем земельних торгів на підготовку лоту до продажу відшкодовуються переможцем земельних торгів у повному обсязі, на підставі укладеного з виконавцем договору.

Винагорода виконавцю земельних торгів з підготовки та проведення земельних торгів у формі аукціону відшкодовуються йому переможцем земельних торгів в розмірі 50 відсотків річної плати за користування земельною ділянкою, але не більш як 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожний лот.

7. Переможець земельних торгів (аукціону):

7.1 протягом трьох банківських днів з дня проведення торгів сплачує вартість придбаного лота;

7.2 протягом трьох банківських днів з дня проведення торгів відшкодовує виконавцю торгів витрати на підготовку лотів та винагороду за підготовку та проведення земельних торгів; відповідно до чинного законодавства України за власні кошти здійснює державну реєстрацію речового права на земельну ділянку;

7.3 забезпечує використання земельної ділянки за цільовим призначенням.

8. Контроль по виконанню цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров´я, соціального захисту, житлово – комунального господарства та земельних відносин.

Сільський голова                                                  В.М. Любименко