72 СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

СІМДЕСЯТ ДРУГА   ЧЕРГОВА СЕСІЯ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

19 червня  2020 року                                                                                  №8

Про встановлення транспортного податку

на території Степненської сільської  ради

Запорізького району Запорізької області

на 2021 рік.

Відповідно до ст.ст.12, 267 Податкового кодексу України, пункту 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Степненської сільської ради  Запорізького району Запорізької області

1. Встановити ставку транспортного податку на території Степненської сільської  ради Запорізького району Запорізької області на 2020 рік з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2  статті 267 Податкового кодексу України.

2. База та об’єкт оподаткування, податковий період та інші обов’язкові елементи транспортного податку визначаються згідно із ст.267 Податкового кодексу України.

3. Не врегульовані цим рішенням питання регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та діючих нормативно-правових актів.

4. Оприлюднити дане  рішення на дошці оголошень та веб-сайті Степненської сільської ради не пізніше як у десятиденний строк після прийняття та підписання.

5. Рішення Степненської сільської ради від 21.06.2019р. №7 «Про встановлення транспортного податку на території Степненської сільської  ради Запорізького району Запорізької області на 2020 рік визнати такими, що втрачають  чинність з 01.01.2021 року.

6. Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення та вводиться в дію з   01.01.2021 року.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з планово- бюджетих питань, соціального захисту та законнгості.

Сільський голова                                                        В.М.Любименко

ЗАПОРІЗЬКОГО  РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СІМДЕСЯТ ДРУГА  ЧЕРГОВА СЕСІЯ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Код згідно з КОАТУУ 2322188600

РІШЕННЯ

19 червня  2020 року                                                                                  № 7

Про встановлення єдиного податку

на території Степненської сільської ради

Запорізького району Запорізької області

на 2021 рік.

Керуючись ст.ст.12, 291-300 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сесія Степненської сільської ради Запорізького району Запорізької області

1. Установити єдиний податок на території Степненської сільської ради  Запорізького району Запорізької області на 2021 рік:

1.1. Ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі - прожитковий мінімум), другої групи - у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі - мінімальна заробітна плата), третьої групи - у відсотках до доходу (відсоткові ставки) (п.293.1 ст.293 Податкового кодексу України).

1.2. Відповідно до п.293.2 ст.293 Податкового кодексу України встановити фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

- для першої групи платників єдиного податку – 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму;

- для другої групи платників єдиного податку - 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

1.3. У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності (п.293.6 ст.293 Податкового кодексу України).

1.4. У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування території громад, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений ст.293 Податкового кодексу України для відповідної групи таких платників єдиного податку (п.293.7 ст.293 Податкового кодексу України).

1.5.  Ставка єдиного податку для платників єдиного податку першої – третьої групи (фізичні особи – підприємці) у розмірі 15 % встановлюється у випадках передбачених пунктом 293.4 статті 293 Податкового кодексу України.

2. База та об’єкт оподаткування, податковий період та інші обов’язкові елементи єдиного податку визначаються згідно із главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України.

4. Оприлюднити дане рішення шляхом розміщення на дошці оголошень та веб-сайті Степненської сільської ради  не пізніше як у десятиденний строк після прийняття та підписання.

5. Рішення Степненської сільської ради від 21.06.2019р. №6 «Про встановлення єдиного податку на території Степненської сільської ради

Запорізького району Запорізької області на 2020 рік» визнати такими, що втрачають  чинність з 01.01.2021 року.

6. Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення та вводиться в дію з 01.01.2021 року.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з планово- бюджетих питань, соціального захисту та законнгості.

Сільський голова                                                              В.М.Любименко