Історія виникнення села

Село Степне - старе поселення Запорізьких козаків, яке було засновано у 1790 –1810рр. Землі, на яких розташоване село Степне, були заселені кріпосними селянами, яких подарували своїм дітям батьки нареченого з Полтавщини і нареченої з Харківщини, вільними поселенцями з Чернігівщини, Сумщини. Станом на 2014р. населений пункт займає біля 300 гектарів землі, має 14 вулиць, три провулка, на яких розташовано 560 господарств. Всього населення близько 2000 осіб.

В селі проживають громадяни різних національностей: українці, росіяни, болгари, німці, вірмени, угорці та інші.

Починаючи з 1918р. в селі була утворена радянська влада. У 1919р. утворено комітет бідноти «Комнезам». В цьому ж році дітям голодуючого Петрограду відправлялися продукти харчування.

У 1931р. було організовано комсомольський осередок, який очолив Михайло Куклін, поступово були створені перші товариства спільного обробку землі (СОЗи).

У 1931р. створено колгосп «Комунар», а у 1965 р. перейменовано в радгосп «Комунар», який в 1996 р. реорганізовано в КСП «Степне» та в 2003р. було ліквідовано.

Щороку село і громада святкує День народження села Степне. Відбувається це дійство осінньої пори, 14 жовтня кожного року. Програма святкувань передбачає урочистості, концерти, виставки майстрів народних ремесел, народні ігри та спортивні змагання.