РІШЕННЯ СЕСІЙ

ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Перша сесія дев’ятого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

11 листопада  2020 року                                                                                 №  1

Про початок повноважень сільського голови

та депутатів сільської ради

25 жовтня 2020 року відбулись перші місцеві вибори Степненської сільської ради та Степненського сільського голови згідно постанови ЦВК від 08.08.2020 № 160.

Заслухавши інформацію Голови Степненської сільської територіальної виборчої комісії Запорізького району Запорізької області Кандибки О.О. про результати перших місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, керуючись статтями 26, 42, 45, 46, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтею 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Степненська сільська  рада

1. Визнати повноваження Степненського сільського голови Запорізького району Запорізької області ЛЮБИМЕНКО ВЯЧИСЛАВА МИХАЙЛОВИЧА.
  2. Заслухавши складення Присяги посадової особи місцевого самоврядування Степненським сільським головою Любименком В.М., вважати його таким, що вступив на посаду з правом першого підпису фінансових та банківських документів.
  3. Визнати повноваження депутатів Степненської сільської ради, обраних по багатомандатних виборчих округах:

№ 1    Фомін Микола Олексійович                Тамбовцев Максим Юрійович

Куксова Лариса Миколаївна               Кривонос Євгеній Володимирович

№ 2    Висоцький Анатолій Анатолійович    Надтока Олександр Вікторович

Жарик Олександр Іванович                 Хлистунов Олександр Михайлович

№ 3    Біленкова Людмила Миколаївна         Гаращенко Людмила Петрівна

№ 4    Мігтуненко Світлана Петрівна            Клименко Олеся Вікторівна

Кучерявенко Микола Анатолійович    Пекульська Анастасія Валеріївна

№ 5    Рябоконь Анжела Анатоліївна            Лепеха Микола Феодосійович

Моісеєнко Микола Вікторович

№ 6    Кривонос Анжела Георгіївна              Гурков Олександр Вікторович

Господарисько Галина Григорівна