РІШЕННЯ СЕСІЇ ВІД 24.07.2020 №4

 

УКРАЇНА

СТЕПНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СІМДЕСЯТ ЧЕТВЕРТА  ПОЗАЧЕРГОВА  СЕСІЯ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

24  липня 2020 року                                                                                  № 4

 

Про внесення змін до рішення шістдесятої чергової сесії від 27.09.2019р. №18 «Про удосконалення обліку води та забезпечення умов користування системи централізованого водопостачання та водовідведення споживачами на території Степненської сільської ради».

 

Розглянувши та обговоривши пропозицію директора ЖЕКП «Степок» Кривоноса Євгенія Володимировича про внесення змін до рішення шістдесятої чергової сесії від 27.09.2019р. №18 «Про удосконалення обліку води та забезпечення умов користування системи централізованого водопостачання та водовідведення споживачами на території Степненської сільської ради», з метою удосканалення обліку питної води та забезпечення умов користування системами центрального водопостачання та водовідведення мешканцями населених пунктів Степненської сільської ради,  керуючись ст.ст. 25, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія  Степненської  сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1.Внести зміни та доповнення до рішення шістдесятої чергової сесії від 27.09.2019р. №18 «Про удосконалення обліку води та забезпечення умов користування системи централізованого водопостачання та водовідведення споживачами на території Степненської сільської ради», а саме в Правилах приєднання до мережі централізованого водопостачання на території Степненської сільської ради  (додаток№1) та викласти в новій редакції,:

- 5. Особливі умови.  

5.1. Споживачам приватного сектору, які приєднані до мереж централізованого водопостачання встановити прилади обліку в точці приєднаннея до водомережі, яка знаходиться за межами присадибної ділянки у строки до 30 квітня 2021 року.

В разі самовільного (несанкційного), прихованого підключення або неправомірного використання лічильника обліку питної води по припису виконавця послуг з водопостачання, також  встановити прилади обліку в точці приєднаннея до водомережі, яка знаходиться за межами присадибної ділянки..

Монтаж водомірного вузла виконувати відповідно до технічного паспорту приладу обліку з обов'язковим обладнанням колодязя. Тип та діаметр приладу обліку має бути узгоджений із виконавцем послуг з водопостачання. Придбання облікового пристрою та технічні роботи з монтування проводиться за рахунок споживача.

5.2. У разі невиконання споживачем умов п. 5.1. «Правил» та  приписів виконавця послуг на встановлення приладу обліку у точці приєднання до мереж централізованого водопостачання та водовідведення, витрати води на господарсько-побутові потреби споживача, розраховуються виконавцем послуг з водопостачання згідно затверджених « Питомі норми споживання питної води на території  Степненської сільської ради без приладу обліку» (додається) та додається до витрат визначених  згідно приладу обліку, встановленого не в точці приєднання.

5.3. Забороняється самовільне (несанкціоноване) або приховане приєднання до діючих систем центрального питного водопостачання .

Самовільним (несанкційним) або прихованим вважається приєднання, яке виконане замовником без узгодження документації на підключення до мережі водопостачання, а також при перебудові мереж, випусків, вводів,, водомірних вузлів, заміни типу приладів обліку і встановлення додаткових пристроїв.

5.4. При виявленні самовільного (несанкційного) або прихованого підключення виконавець послуг оформлює Акт про самовільне (несанкційне) або приховане приєднання до системи централізованого питного водопостачання у двох примірниках, один з яких вручається замовнику. Форма Акта затверджується наказом виконавця послуг.

5.5. Виявлене самовільне (несанкційне) або приховане приєднання до мереж централізованого питного водопостачання та водовідведення на території Степненської сільської ради підлягає негайному відключенню, заподіяна школа та збитки виконавцю послуг відшкодовуються споживачем або субспоживачем відповідно до пункту 3.3. «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затверджених наказом Міністтерства з питань житлово-комунального господарства України  №190 від 27.06.2008року.

5.6. У разі виявлення самовільного (несанкціонованного) або прихованого  підключення до мережі централізованого водопостачання та водовідведення або порушення визначеноого в пункті 4.11. «Правил», розрахунок за без облікове водокористування споживача проводится наступним чином:

Q = π * d * d/4 * V*T,

де:

Q = витрати водт, м³;

Число π = 3,14;

d – діаметр труби вводу;

V = 2м/сек – швидкість руху води в трубі вводу;

Т – сек.

  Розрахунок проводиться виконавцем послуг за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 години за добу.

При цьму витрати виконавця послуг з водопостачання, повязані з відключенням таких приєднань та їх подальшого підключення до мережі централізованого водопостачання та водовідведення, покладається на споживача згідно з вказаних  «Правил».

5.7. З метою додержання стабільного гідравлічного режиму у водопровідних мережах населених пунктів Степненської сільської ради, для запобігання

 

порушень водопостачання мешканців в літній період, забороняється мешканцям перевищувати використання норм питної води, здійснення поливу присадибних ділянок за допомогою тимчасових трубопроводів або

шлангів, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року

№409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», рішення двадцять дев'ятої сесії шостого скликання Степненської сільської ради  від 22.05.2013року  №7 «Про заборону полива питною водою», виконавець послуг з водопостачання має право скласти Акт та звернутися до правоохоронних та судових органів з метою оформлення факту порушення заборони.

5.8. Площа полиття присадибних ділянок розраховується по технічному паспорту для присадибних ділянок, а у разі його відсутності або не надання- по загальній площі земельної ділянки.

5.9. При виготовленні проектних рішень у розі проведення робіт з реконструкції та будівництва внутрішньо-сільських мереж власником, а  також зміни ділянок водопроводів мешканців, передбачити обладнання колодязів з водомірним вузлом в точці приєднання до мережі централізованого водопостачання.

5.10. Приєднання нових споживачів до внутрішньо-сільських мереж   централізованого водопостачання та водовідведення населених пунктів на території Степненської сільської ради виконуується згідно технічних умов, отриманих від виконавця послуг. Приєднання водопровідного вводу споживача до мережі забороняється у разі відсутності всттановлення приладу  обліку в точці підключення. Монтаж водомірного вузла, встановлення приладу обліку проводиться відповідно до проектної документаціїї за узгодженням з виконавцем послуз з водопостачання.

5.11. Виконавець послуз з водопостачання має право звернутися до правоохоронних та судових органів з метою оформлення факту нанесення збитків підприємству.

 

2.Дане рішення оприлюднити шляхом розміщення на дошці оголошень сільської ради та на веб-сайті сільської ради.

 

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  з  бланово-бюджетних питань, соціального захитсу та законності.

 

 

 

Сільський голова                                                     В.М. Любименко

Логін: *

Пароль: *